Restaurace

Restauraci v Zelený najdete ve známém středisku zimních i letních aktivit, městečku Rokytnice nad Jizerou. Toto horské rekreační středisko se rozprostírá v západní části Krkonoš a láká svou ideální polohou k různým aktivitám, letní a zimní tůry po hřebenech Krkonoš.

Tato kouzelná roubená chaloupka je téměř 150 let stará a přesto se uvnitř nachází útulná restaurace. Restaurace je nedaleko nejdelších a nejlepších vleků v České Republice, hned u hlavní silnice.

Točíme pro Vás 4 druhy piva z pivovarů Rohozec a Plzeňského pivovaru. Na čepu naleznete piva:

 • PODSKALÁK, světlé výčepní pivo
  obsah alkoholu: 4,2 %
  Pivo se svěží chutí a lehkou hořkostí, která příjemně osvěží a zažene každou žízeň. Nejvhodnější je po těžké práci, či po náročném sportovním výkonu. Optimálně doplní ztracené tekutiny i energii.
 • SKALÁK, světlý ležák
  obsah alkoholu: 5,0 %
  Tradiční ležák s bohatou pěnou, vyváženou plností a lahodně hořkou chutí, která pobízí k dalšímu napití. Vhodný pro chvíle zábavy s přáteli a kamarády.
 • SKALÁK, řezaný ležák
  obsah alkoholu: 5,0 %
  Toto pivo v sobě snoubí přednosti tradičního světlého ležáku a typického tmavého piva. Je seřezáno pod dozorem sládka přímo v pivovaru a v optimálním poměru tak, aby byla zajištěna dokonalá harmonie chuti. Všichni znalci, včetně žen, si tak mohou vychutnat to správné řezané pivo při jakékoliv příležitosti a na jakémkoliv místě.

Kuchyň je domácí jednoduchá a chutná. Navíc potěšíme i ty co mají hlouběji do kapsy nabídkou hotových jídel okolo 65,- Kč.

Kapacitou restaurace se blížíme k 85 místům, ta jsou ve třech propojených prostorách kde najdou svůj prostor i nekuřáci .

Po dohodě je možné přímo na místě dohodnout individuálně stravování jednotlivců či menších skupin.
V rámci prostor restaurace je možné zajistit po dohodě firemní akce,školení či různé oslavy.

K restauraci pochopitelně patří i vlastní, v zimě udržované parkoviště, které je jen a pouze pro hosty restaurace a penzionu.

INFORMACE & REZERVACE

rezervace & informace
ubytování a restaurace:

pí. Hejtmánková +420 722 01 24 01
p. Novák +420 722 24 70 37
mail: info@vzeleny.cz


Ubytování a hospůdka v Pasekách nad Jizerou

Vřele Vám doporučujeme ubytování v Horská chata Na Perlíčku - Prdek (logo)Horská chata Na Perlíčku - Prdek.

Horská chata se nachází přímo uprostřed netknuté přírody CHKO Krkonoše, v nadmořské výšce 820 metru nad mořem.


Horská chata leží na nejdelší modré pasecké sjezdovce mezi obcemi Paseky nad Jizerou a Rejdice, ale také na křižovatce několika běžkařských, turistickýcha a cyklistických cest.

V objektu naleznete příjemné, cenově přijatelné ubytování až pro 30 osob v nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zarízením: koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Kromě ubytování zde naleznete klasickou horskou hospůdku.

Více na www.prdek.cz

Webkamera - Lysá hora